روش های پرداخت

h۱٫     پرداخت نقدی در محل تحویل :

برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، مجموعه آرایشی سماء این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آنها، درتهران باشد، هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند.

 

 

 

 

h2۲٫     پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل :

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش‌هایی که محل تحویل آنها تهران یا کرج است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است. کاربرانی که آدرس تحویل سفارش آنها، تهران یا کرج است می‌توانند در هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

 

 

 

 

h1۳٫     پرداخت کارت به کارت :

جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM عابر بانک و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آرایشی سماء به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و دیجی‌کالا پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.

 

 

 

 

h3۴٫     پرداخت از طریق درگاه اینترنتی :

همگی کاربران آرایشی سماء می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی در سایت samacosmetics.com

و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود و کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت آرایشی سماء انجام دهند.