درباره ما

لذت خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی

 مهم ترین مزیت فروشگاه اینترنتی وابسته نبودن به مکان فروشنده و زمان معین است. چون مشتری از هر موقعیت جغرافیایی در هر زمان ممکن با دسترسی به اینترنت می تواند وارد فروشگاه شود و از آن خرید نماید. این یعنی تغییر مدل تجارت. مدل جدید تجارت برای مشتریان فرصت انتخاب راحت تر و دقیق تر، و برای اصناف و تجار، تجارتی با سطح مشتری بیشتر را به ارمغان می آورد.

slide-4-011

مزایای فروشگاه اینترنتی

  1. خریداران می توانند در هرموقع از شبانه روز اقدام به خرید نمایند حتی روزهای تعطیل و ساعات نیمه شب و برای این کار لزومی به بیرون رفتن از خانه و تحمل ترافیک سنگین و آلودگی هوا وجود ندارد.
  2. در وقت خریداران صرفه جویی می شود و نیازی به تحمل صف های طویل بانک برای انجام عملیات بانکی مورد نیاز خرید نیز وجود ندارد.

با توجه به اینکه با پیشرفت علم و تکنولوژی، خرید اینترنتی انواع و اقسام کالا از جمله کالای الکترونیکی، لوازم منزل و حتی اقلام خوراکی و … به سادگی میسر شده است مجموعه آرایشی سماء نیز بر آن شد تا خرید لوازم آرایشی و مراقبتی را همانند تجربه خرید حضوری از یک فروشگاه، برای مشتریان علاقمند به خرید اینترنتی، تا حد امکان فراهم آورد.

امروزه با افزایش روز افزون تولیدکنندگان مطرح داخلی و خارجی لوازم آرایشی و بهداشتی، قدرت انتخاب مشتری به شدت بالا رفته است. اما با توجه به اینکه هیچ فروشگاهی به طور فیزیکی، گنجایش تمامی این محصولات را نداشته و نیز هیچ فروشنده‌ای اطلاعات کاملی از تمامی محصولات موجود در فروشگاه خود ندارد و حتی در صورت داشتن تمامی اطلاعات، توضیح تک تک آنها، نیازمند صرف انرژی و زمان بسیار زیادی خواهد بود، مجموعه آرایشی سماء بر آن شد تا یک مرجع جامع و کامل تخصصی ارزیابی، مشاوره و فروش محصولات آرایش و بهداشتی تولید داخل و خارج کشور را بصورت یک فروشگاه اینترنتی در اختیار عموم مردم ایران قرار دهد.

در دنیای مدرن امروز، برای جذاب بودن باید در لحظه به روز باشید. هنر شما است که با انتخاب خود در کوتاه‌ترین زمان به بهترین نتیجه برسید و از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید. مجوعه آرایشی سماء این مسیر را برای شما فرآهم کرده است که تنها با چند کلیک خرید خود را انجام دهید.

‌فروشگاه آرایشی سماء با در اختیار قراردادن اطلاعات دقیق محصول مورد نظر خریدار که توسط شرکت تولید کننده ارائه شده، همچنین با استفاده از تجربیات به اشتراک گذاشته شده کاربران در سطح دنیا، این امکان را به مشتری می‌دهد تا با فراق خاطر، محصول مورد علاقه چندین ساله خود و یا محصولات جدیدی که تا به حال تجربه استفاده از آن را نداشته را خریداری کند.